O nás

Co nás žene kupředu

Informační technologie se velmi rychle rozvíjí a s ní i požadavky našich zákazníků. Přijímáme tuto výzvu. Takže i Vy budete stále držet krok. Protože naším cílem je Vaše spokojenost. Proto podporujeme automatizaci prostřednictvím nejmodernější pneumatické techniky.

Abyste byli spokojeni, musíme pochopit, co potřebujete. Naše organizace je přizpůsobena právě na toto: Nasloucháme Vám a vyvíjíme pro Vás nová, inovativní řešení. Bez ohledu na to, kde je Váš domov. Naše pobočky po celém světě pokrývají globální síť, ze které můžete těžit.

Naše tři pilíře

1. Technický rozvoj

Vy poptáváte, my dodáváme: Na Vaše otázky odpovídáme jasně a podrobně. A vyvíjíme přesně to, co potřebujete. Více než 1500 inženýrů v 5 výzkumných centrech v Německu, Velké Británii, Japonsku, Číně a Spojených státech hledá nové trendy pro vývoj nových výrobků světové třídy.

Využíváme spolupráce našich týmů – sdílíme informace a udržujeme úzké kontakty, abychom mohli okamžitě reagovat na všechny požadavky z celého světa. Pro Vás to znamená: Nejvyšší kvalitu a nejlepší podporu bez ohledu na to, kde se nacházíte.

2. Výroba a zásobování

Vy poptáváte, my dodáváme: Naše portfolio výrobků obsahuje 12.000 základních modelů v přibližně 700.000 variantách. Cokoliv potřebujete, můžete získat z jednoho zdroje jako komplexní řešení.

Naše výrobní závody jsou rozmístěny po celém světě. 12 výrobních závodů v Evropě (Rakousko, Česká republika, Francie, Německo, Velká Británie, Itálie, Rusko, Španělsko, Švédsko, Finsko, Švýcarsko a Turecko) a 12 závodů (USA, Asie, Afrika) zaručují trvalou dostupnost.

Náš centrální evropský sklad je strategicky umístěn v Antverpách. Spolu s místními zásobami tento sklad zajišťuje, že všechny Vaše objednávky jsou doručovány velmi rychle.

3. Prodej a komunikace

Vy poptáváte, my dodáváme: Člověk může porozumět pouze tehdy, když mluví stejným jazykem. To je důvod, proč máme v každé zemi a v každém regionu početný a zkušený tým prodejců. Úzká spolupráce s našimi zákazníky po celém světě zajišťuje, že Vám vždy správně porozumíme.

V současné době máme více než 400 obchodních zastoupení ve více než 80 zemích. První evropská dceřiná společnost byla založena v roce 1976 ve Švýcarsku. Dnes má SMC dceřiné společnosti ve více než 25 evropských zemích. Celkově máme s našimi lokálními dceřinými společnostmi podíl na trhu větší než 30 %.

Přes 8000 prodejních techniků jsou zde proto, aby odhadli Vaše potřeby a požadavky. Výhody pro Vás: Jsme tu vždy pro Vás a vždy nablízku.