Snímače průtoku

Modulární rozvod chladící vody se snímači průtoku od SMC

Se snímači průtoku od SMC budete mít bez potíží pod dohledem až 10 stanic současně a spolehlivě. A to na minimálním prostoru!

My z SMC vám pomůžeme uspořádat vaše procesy tak efektivně a stabilně, jak je to jen možné. Rozvod chladící vody je vždy důležitým tématem – od okamžiku montáže až po následnou údržbu.

Snadno proveditelný rozvod chladící vody

Modulární snímače průtoku řady PF3W vám pomohou ušetřit. A to místo, čas i peníze. Snímače jsou malé a kompaktní a dohlédnou až na 10 stanic současně. To vše s průtoky od 0,5 do 4 litrů, 2 do 16 litrů nebo dokonce 5 až 40 litrů za minutu a na větev.

Řada PF3W boduje mnoha přednostmi: Všechny materiály, které přicházejí do styku s médii, neobsahují měď, a proto jsou vhodné pro DI vodu, mají integrovanou průtokovou a vratnou jednotku a jsou již kompletně smontovány. Díky tomu je montáž obzvláště snadná a levná a možnost úniků se snižuje na minimum.

Rozvod chladicího média se nastavuje jehlovým ventilem a jednotlivé větve můžete izolovat nezávisle kvůli údržbě, což vám v průběhu výroby ušetří spoustu času.

Snímače průtoku
_03A4528.JPG

Spolehlivé snímače průtoku do vašich procesů

Dalším důležitým tématem je také hlídání teploty. Vestavěné dvoubarevné displeje se starají o to, abyste na první pohled viděli všechny podstatné informace. Díky tomu poznáte včas, zda došlo ke změnám v procesu a můžete se přesvědčit, zda je funkce chlazení zajištěna.

Princip měření Karmanových vírů v našich snímačích průtoku eliminuje potřebu pohyblivých částí, což výrazně prodlužuje životnost.

Další přednosti: jednoduché použití, digitální spínací výstup a analogový výstup. Snímače průtoku z SMC mají samozřejmě své vstupy/výstupy kompatibilní se zařízeními pro regulaci teploty od SMC a mohou s nimi být kombinovány.

Kde se snímače průtoku používají?

Mnoho procesů je na bezpečném chlazení závislých. Snímače průtoku od SMC se proto používají v různých průmyslových odvětvích. Například při chlazení laserů, kde přesné chladicí jednotky zajišťují konstantní teploty. Rozvod chladiva je důležitou součástí, protože optické prvky laseru nesmí být ovlivňovány rozdíly teplot, aby laser mohl stále precizně pracovat.

Také u svařování s vodním chlazením jsou snímače průtoku řady PF3W zárukou stálé kvality. To umožňuje včasné zjištění a reakci na změny v procesu, což enormně zvyšuje životnost součástí a zároveň výrazně snižuje náklady na údržbu.

Modulární rozvod a monitorování chladicí vody samozřejmě využívá mnoho dalších průmyslových odvětví a procesů. Rádi vám poradíme!

Chtěli byste se dozvědět víc o snímačích průtoku řady PF3W? Zde si můžete stáhnout náš katalog.