Ventilové bloky: Prostorově úsporné řešení

Ventilové bloky Vám ušetří místo, jsou lehké a snadno se používají.

Spousta komponentů ve stísněném prostoru? To je každodenní požadavek se kterým se setkáváme v lékařské technologii. Díky SMC blokům dokážeme nabídnout osvědčené řešení, které je ideální pro stísněné prostory.

Chytré ventilové bloky mají vše

Tyto chytré ventilové bloky se skládají z jednotlivých konfigurovatelných plastových částí, které jsou přizpůsobeny Vašim potřebám. Bez ohledu na to, pro jaké aplikace je potřebujete, přizbůsobíme je pro Vás.

V integrovaných kanálcích lze bezpečně a jasně umístit širokou škálu kabelů – a to ve výrazně menším prostoru, než by bylo možné pomocí hadic.

Snadné použití, málo údržby

Efektivní využití prostoru je jen jednou výhodou, kterou ventilové bloky SMC nabízí. Univerzální ventilové bloky jsou nejen kompaktní a prostorově úsporné, ale také velmi lehké. Podle Vašich požadavků vyrobíme bloky z akrylu (PMMA) nebo jiných plastů, jako je PVC, PSU, PEI nebo PEEK.

Instalace a manipulace zabere mnohem méně času než tradiční řešení. Méně údržby samozřejmě také sníží Vaše provozní náklady.

Osvědčená řešení a rozsáhlé příslušenství

Vždy chceme našim zákazníkům nabídnout to nejlepší řešení. Proto neustále vyvíjíme naše výrobky a přizpůsobujeme je požadavkům moderních analytickcýh přístrojů.

V naší nabídce najdete rozsáhlé příslušenství, ventily, regulátory, šroubení, manometry, senzory a snímače pro tlak a průtok.

Zajímají Vás na míru vyrobené ventilové bloky? Naši odborníci Vám rádi poradí!